fbpx

Jak kupić?

Aby kupić ubezpieczenie można skorzystać z jednej z trzech możliwości:

  • porozmawiać z doradcą telefonicznie dzwoniąc pod numer (22) 699 92 10;
  • wypełnić formularz kontaktowy – nasz doradca oddzwoni tak szybko, jak będzie to możliwe;
  • odwiedzić osobiście jeden z naszych oddziałów.

Wszyscy nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00 oraz w soboty od 09:00 do 14:00. Już niebawem otworzymy kolejny oddział, tym razem w Gorzowie Wielkopolskim, do którego serdecznie zapraszamy już dziś.

Wszelkie porady są darmowe i nie zobowiązują do zakupu żadnego produktu. Zyskać natomiast można wiele – jesteśmy w stanie szybko porównać wiele ofert wiodących ubezpieczycieli i znaleźć najlepszą ofertę. Kontakt z nami to wygoda i oszczędność czasu!

W trosce o Państwa bezpieczeństwo nasz oddział stacjonarny stosuje się do wszelkich reguł, które pozwolą ograniczyć możliwość zakażenia koronawirusem. Regularnie dezynfekujemy wszystkie dotykane często przedmioty, oddajemy także do Państwa użytku jednorazowe długopisy. Nasi sprzedawcy wyposażeni są także w maseczki i przyłbice, od klientów zaś oczekujemy zasłaniania nosa i ust. Jeśli mimo to obawiają się Państwo wizyty w oddziale – zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, dzięki czemu czas spędzony u nas skrócony będzie do minimum.

AncoraThemes © 2021. All rights reserved.

Get a Free Quote Today!